Kedves Érdeklődők!

A koronavírusra vonatkozó veszélyhelyzet megszűnését követően, júniusban zöld utat kaptak a táborok, így mi is megkezdtük a szervezést és az előzetes jelentkezők kiértesítését. 15 főben maximalizáltuk a táborok létszámát, ezzel biztosítható az előírt óvintézkedések betartása.

Időpontjaink

2020. június 22-26. - BETELT!
2020. július 6-10. - BETELT!
2020. július 20-24. - BETELT!
2020. augusztus 10-14. - BETELT!
2020. augusztus 24-28. - 1 szabad hely

A tábor díja: 27.500,- Ft/fő. (Testvérkedvezmény 5.000,- Ft) A befizetésnél a járványügyi helyzetre való tekintettel nem kérünk előleget, egy összegben, lehetőség szerint a tábor előtti héten kérjük befizetni, hogy ne legyen nagy tömeg a múzeumban egyszerre. Illetve, akkor adjuk a kötelezően kitöltendő papírokat is, amit hétfőn reggel kérünk vissza, ha hozzák a gyerekeket.
A tábor díjában az anyag- és eszközköltségek, valamint háromszori étkezés biztosított.

Jelentkezni lehet az alábbi elérhetőségeinken: 30/213-69-11 és 57/503-260

Tervezett program

A hét témája a "Tropicalia" művészeti irányzathoz kapcsolódóan a trópusi övezet (Hamzáék 36 évig éltek Brazíliában, São Pauloban).

• Hétfőn

a bemutatkozást követően elutazunk Brazíliába, és megismerkedünk az ország növény- és állatvilágával. Kipróbáljuk a papírmasé technikát.

• Kedden

befejezzük a papírmasét és képkeretet készítünk kollázs technikával.

• Szerdán

az állatkertbe megyünk, ott kifejezetten a Dél-Amerikában honos állatokat keressük meg, játszóterezünk, fagyizunk, délután pedig a növénykert részben pasztellezünk.

• Csütörtökön

már a város lesz a téma, egy Hamza-kép alapján kipróbáljuk az akrilt, délután pedig nagyméretű térbeli festményt készítünk. (Ez itt marad a múzeumban.)

• Pénteken

megnézzük, kik laknak a dzsungelben: az őslakos indiánok világát fedezzük fel.
    Sajnos, a hely szűkössége miatt délután nem lehet kiállításunk, ahol bemutatjuk a szülőknek a héten készülteket...

Képes ízelítő a hét programjából